Uncategorized

Třicet, Koketní & Prosperující

calibaja 

Z pohledu rozvoje podnikání (BD) jsem pokračoval v získávání návrhů a bench kontraktů pro dva z našich cílových účtů jako klíčový člen našeho týmu NorCal Local Government BD. Vedl jsem několik návrhů od cílových klientů na projekty, které spadaly do našeho “sladkého místa” komplexního poskytování IT, což mi umožnilo dozvědět se více o životním cyklu BD, vzniku prodeje, mapování vztahů, myšlenkovém vedení společnosti Accenture a nakonec získat více práce pro naši praxi PSW.

Kromě toho jsem pomáhal s plánováním účtů pro dva účty v rámci praxe PSW. U prvního účtu jsem prozkoumal a sdílel klíčové poznatky o klientech, společně usnadnil nástěnné relace za účelem generování a upřednostňování nápadů na vznik a přidělil vlastníky akčních položek pro čtyři strategické cílové klienty, které vyústily v dokončená plátna o zdraví účtu, akční plány a mapy vztahů, které pomohou splnit prodejní cíle pro fiskální rok (FY) 24. Pro druhý účet jsem vyvinul a představil proces rozpočtování klienta, časovou osu, plán, body bolesti a vylepšení procesů na relaci plánování účtu, která vyústila v dobře definovaný a zaměřený plán účtu pro FY24.

Pokud jde o školení a rozvoj, chápu, že Cloud je pro Accenture prioritní oblastí, takže jsem v březnu 2023 získal certifikaci AWS Cloud Practitioner. Vím také, že většina klientů veřejného sektoru vyžaduje, aby projektoví manažeři měli certifikaci Project Management Professional (PMP), takže jsem tento rok obnovil svůj tím, že jsem dokončil 60 jednotek profesionálního rozvoje. Jak pokračuji v růstu své kariéry v Accenture, plánuji budovat své odborné znalosti v oboru PS důslednou spoluprací s klienty PS, konkrétně na projektovém řízení, zlepšování podnikových procesů a cloudových projektech.

I když se soustředím na svůj vlastní osobní rozvoj, je také důležité zaplatit to dopředu a mentorovat naši další generaci vůdců. Vzal jsem si dalšího poradce s nadějí, že povedu a koučuji další asijskou americkou ženu, aby byla úspěšná ve složitém světě Accenture. Nyní mám tři poradce-Ach, jak roste firemní linie! Dále se zabývám mentorskými programy NorCal, APA a client project a každý měsíc se spojuji se svými mentees, abych diskutoval o tématech dosažení výkonu, stanovení cílů, rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, osobní značky, duševního zdraví a wellness.

Mimo Accenture působím také jako mentor pro dva studenty středních škol prostřednictvím Aamplify X OCA-SF mentorský Program. Během léta střídáme týdenní setkání jako skupina a v malých luscích, abychom diskutovali o tématech, jako jsou komunikační dovednosti, vytváření sítí, vzdělávání, a kariérní zájmy, s nadějí, že pomůžeme nedostatečně obsluhované asijské americké mládeži rozpoznat jejich vůdčí potenciál a stát se vůdci sociální spravedlnosti.

Nyní, když jsem dosáhl dvouleté známky v Accenture, jsem plně svěřen a dostávám 6% firemní shodu k mému 401 (k)! Woohoo! Jsem také na dobré cestě plně přispět k mému 401(k), Roth IRA, HSA a ESPP v letošním roce, což mi pomůže urychlit mou cestu k finanční nezávislosti (FI). I když je úspora peněz důležitá, je stejně důležité utrácet peníze. Pamatuji si, jak jsem poslouchal tuto epizodu ChooseFI s názvem Dovednost utrácet s panem Money Mustache to zdůrazňuje skutečnost, že FI není o deprivaci, je to o životě, který je nejvíce naplňující. A k tomu musíte utrácet peníze za věci, které máte rádi, a přinést vám štěstí, zatímco vyřezáváte věci, které ve vašem životě postrádají smysl a důležitost.

Miluji cestování a jídlo, takže to jsou věci, na které trávím většinu času a peněz. Níže uvádíme několik zábavných a slavnostních aktivit, kterým jsem se věnoval, a mé nejšťastnější břišní okamžiky za posledních pár měsíců:

Narozeniny rodičů

Recommended Posts

Uncategorized

Letěl jsem nejhorší leteckou společností v Evropě — tady je to, jaké to je

Moje zkušenost s létáním z Londýna do Vídně na Wizz Air Foto od Andrew J. Kurbiko přes Wikipedia Commons Chtěli byste létat na nejhorší letecká společnost v Evropě? Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která se specializuje na lety na krátké vzdálenosti po Evropě. V a průzkum při pohledu na zákaznický servis, zkušenosti s […]

calibaja 
Uncategorized

Cestovní blogy-den 0-2, Kappadokie, Turecko, 17. – 19. Června 2023

Cappadocia” Fairy Chimney ” park Třináct dní v Turecku nás všechny naplňuje opojnou úzkostí, vzrušením a očekávanou horečkou mezi rodinou. Po zklamání z loňského prosince, kdy byla naše cesta do San Pedra v Belize zrušena kvůli počasí, se tato cesta do Turecka ve skutečnosti může stát. Jsme velmi rádi, že se setkáváme s našimi rodinnými […]

calibaja 
Uncategorized

Nadčasová krása: poznávání památek UNESCO v Kjótu v Japonsku

Japonské kulturní šaty-kimono-v japonském Kjótu (Foto je vlastní autor) Bohaté na historii, kulturu a ohromující přírodní krajiny, Kjóto, kdysi Hlavní město Japonska, je živým svědectvím fascinující minulosti národa. Jako srdce národa po více než tisíc let, Kjóto splétá přesvědčivý příběh o vývoji Japonska z císařské dynastie k moderní demokracii.

calibaja