Uncategorized

Prolomení bariér: Váš průvodce anglicky mluvícím zaměstnáním v Polsku

calibaja 

Nazdar! Vítejte na mém prvním blogu. Poté, co jsem se přestěhoval do Polska, dostal jsem tisíce zpráv od lidí, kteří mě žádali o pomoc nebo tipy týkající se toho, jak najít práci v Polsku, leštění jejich životopisu, životní styl Polska, stěhování do Polska za vysokoškolským vzděláním, Evropa cestovní hacky, rozpočet itinerář. Protože nemohu osobně odpovědět každému člověku, rozhodl jsem se místo toho začít blogovat 🙂

Stěhování do zahraničí je vzrušující a život měnící zkušenost, která nabízí mnoho výhod a příležitostí.

Ale jak?

Umožňuje vám nějaké odpovědi

Při hledání anglicky mluvících pracovních míst v Polsku můžete využít několik pracovních portálů a webových stránek, které obstarávají mezinárodní profesionály. Zde jsou některé populární pracovní portály pro hledání anglicky mluvících pracovních míst v Polsku:

  1. CareersinPoland.com: tato platforma se zaměřuje konkrétně na pracovní příležitosti pro anglicky mluvící v Polsku. Nabízí širokou škálu pracovních nabídek v různých průmyslových odvětvích, včetně IT, financí, zákaznických služeb a dalších.
  2. Pracuj.pl: je to jeden z největších pracovních portálů v Polsku a nabízí širokou škálu pracovních nabídek. Ačkoli většina pracovních nabídek je v polštině, můžete použít filtry k vyhledávání konkrétně anglicky mluvících pracovních míst.
  3. Jobs.pl: obsahuje vyhrazenou sekci pro anglicky mluvící uchazeče o zaměstnání. Pokrývá širokou škálu průmyslových odvětví a umožňuje vám vyhledávat pozice na základě umístění, typu úlohy a klíčových slov.
  4. EnglishJobsPoland.com: poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní a komplexní databázi anglicky mluvících pracovních míst napříč různými sektory.
  5. GoldenLine.pl: GoldenLine je populární profesionální síťová platforma v Polsku. Kromě vytváření sítí nabízí také výpisy pracovních míst, včetně anglicky mluvících pozic. Můžete si vytvořit profil, předvést své dovednosti a spojit se se zaměstnavateli.
  6. NoFluffJobs.com: i když se tento portál zaměřuje především na IT průmysl, nabízí také anglicky mluvící pracovní příležitosti v jiných odvětvích. Zaměřuje se na vysoce kvalitní výpisy pracovních míst s podrobným popisem a požadavky.

Nezapomeňte přizpůsobit svůj profil a aplikační materiály tak, aby vyhovovaly polskému trhu práce, a zdůraznit své jazykové znalosti a relevantní zkušenosti. Pravidelně kontrolujte tyto portály, nastavujte upozornění na zaměstnání a aktivně se ucházejte o vhodné pozice, abyste zvýšili své šance na nalezení anglicky mluvící práce v Polsku.

Plánuji psát o kurátorství vašeho životopisu, převod do Polska na vysokoškolské vzdělávání, řešení neúspěchu, pracovní příležitosti v Polsku, Evropské cestovní hacky, rozpočtové itineráře a cokoli, co byste chtěli vědět.

Chci pomoci co největšímu počtu lidí, dejte mi vědět v komentářích, pokud byste chtěli, abych psal o něčem konkrétním, nebo mě kontaktujte na Instagram @jahnvimehta_29, jsem tam velmi aktivní:) Můžete také poslat dm na můj LinkedIn. Na zdraví!

Recommended Posts

Uncategorized

Letěl jsem nejhorší leteckou společností v Evropě — tady je to, jaké to je

Moje zkušenost s létáním z Londýna do Vídně na Wizz Air Foto od Andrew J. Kurbiko přes Wikipedia Commons Chtěli byste létat na nejhorší letecká společnost v Evropě? Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která se specializuje na lety na krátké vzdálenosti po Evropě. V a průzkum při pohledu na zákaznický servis, zkušenosti s […]

calibaja 
Uncategorized

Cestovní blogy-den 0-2, Kappadokie, Turecko, 17. – 19. Června 2023

Cappadocia” Fairy Chimney ” park Třináct dní v Turecku nás všechny naplňuje opojnou úzkostí, vzrušením a očekávanou horečkou mezi rodinou. Po zklamání z loňského prosince, kdy byla naše cesta do San Pedra v Belize zrušena kvůli počasí, se tato cesta do Turecka ve skutečnosti může stát. Jsme velmi rádi, že se setkáváme s našimi rodinnými […]

calibaja 
Uncategorized

Nadčasová krása: poznávání památek UNESCO v Kjótu v Japonsku

Japonské kulturní šaty-kimono-v japonském Kjótu (Foto je vlastní autor) Bohaté na historii, kulturu a ohromující přírodní krajiny, Kjóto, kdysi Hlavní město Japonska, je živým svědectvím fascinující minulosti národa. Jako srdce národa po více než tisíc let, Kjóto splétá přesvědčivý příběh o vývoji Japonska z císařské dynastie k moderní demokracii.

calibaja